Łazienka na dole

Łazienka na dole

Pierwszy wpis z nowego domu!!!

Łazienka na dole była pierwszym pomieszczeniem, którym jako pierwszym zajęliśmy się po odebraniu kluczy. Zależało nam aby była gotowa aby móc jako tako funkcjonować, póki nie będzie w pełni gotowa. Brakuj jeszcze kilku elementów ale i tak jestem z niej zadowolona.
Od samego początku wiedzieliśmy jak ma ona wyglądać. Zależało nam aby była przytulna i nowoczesna. Dlatego zdecydowaliśmy się na połączenie drewna i betonu.

Długo zajęło nam znalezienie idealnych płytek na ścianę oraz podłogę. Po długich poszukiwaniach wybraliśmy te, które naszym zdaniem idealnie wkomponują się w pomieszczenie.

Płytki jakie wybraliśmy na ścianę to ARTE ESTRELLA GRAPHITE i GREY TUBĄDZIN

Płytki pod prysznicem to YENNA ARTENS

Płytki pod prysznic wybraliśmy innego producenta, ponieważ nie podobała mi się ich struktura, były zbytnio szorstkie. Kolorystycznie podobne i odcieniem pasuje do szarości.

Trochę czasu zajęło nam znalezienie odpowiedniej umywalki oraz szafki. Na samym początku umywalka miała być nablatowa ale w ostateczności wygrała ta znaleziona w IKEA. Żeby dopasować do niej szafkę musieliśmy zdecydować się na wykonanie jej pod wymiar.

Monika G.

Początkująca blogerka. Szczęśliwa żona oraz mama dwóch cudownych córeczek. Właścicielka charakternego Ragdolla, kotki która lubi być zawsze w centrum uwagi. Pasjonatka podróży, aranżacji wnętrz, dobrego jedzenia i wyczucia smaku.

Pin It on Pinterest